HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Ekinplas Olarak


- Müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve ihtiyaçlara göre çözümler önermek

- Tüm süreçleri, “Önce Kalite! “ ilkesine göre yürütmek

- Gerçek katma değeri olan “Yeni” yi aramak

- Tüm süreçlerde verimliliği artırmak

- Motivasyon ve takım çalışmasını sağlamak

- Yeni istihdam sağlamak

- Çevreye duyarlı üretim yapmak

HAKKIMIZDA

- 2010 yılı itibari ile yüksek kaliteli ürün üreten firma olarak anılmak ve anılmaya devam etmek

- Çok genç olan şirketimiz konusunda 15-20 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosuyla müşterilerine yüksek kalite, hızlı teslimat ve uygun fiyat anlayışı ile hızlı ve emin adımlar ile büyümeye devam etmektedir. Yeni projeler için kendi bünyesinde Robot, konveyör, kalıp yapabilme özelliğinin olması nedeni ile çok hızlı reaksiyon vererek zaman ve uygun fiyat avantajı sağlamaktadır. Yeni projeler için kendi bünyesinde Robot, konveyör, kalıp yapabilme özelliğinin olması nedeni ile çok hızlı reaksiyon vererek zaman ve uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.

- Tercihleriniz geleceğinizi etkiler sloganı ile yola çıkan Ekinplas teknolojiyi takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Gıda ambalajının yanı sıra Medikal ve Beyaz Eşya Plastik parçalarının üretimine de başlanmıştır. - Gıda ve sağlık yönetmeliklerine uygun tüm üretim tesisi tamamen gıda amba-lajı ve tıbbi plastikler üretme amacı ile yüksek kalite ve otomasyon standardı ile dizayn edilmiştir. - Kaliteyi üretimin her aşamasında göz önünde bulundu-ran tesisimiz ISO 9001 ve ISO 22000 kalite yönetim sistemlerine sahiptir. Ayrıca tarım bakanlığı ve tüm resmi kurum çalışma izinlerimiz mevcuttur.

VİZYONUMUZ

- Plastik enjeksiyon kalıplama çözümleri alanında en az 4 farklı endüstri dalının lider oyuncuları tarafından kanaat lideri olarak kabul edilmek

- 2010 yılı itibari ile yüksek kaliteli ürün üreten firma olarak anılmak ve anılmaya devam etmek

Talepleriniz için iletişime geçiniz

İlETİŞİME GEÇ

Search